The kings and queens of Closer

Alla våra säljentreprenörer driver sitt eget bolag, och fokuserar på en kund och dess tillväxt.

Fredrik Skåntorp

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Ocean Outdoor
+46 708-13 34 31
fredrik.skantorp@closer.se

Ida Svengård

Säljentreprenör

Säljuppdrag: We Are Era Västra Sverige
+46 733-76 83 99
ida.svengard@closer.se

Stefan Norén

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Playad, västra och södra Sverige
+46 702-700293
stefan.noren@closer.se

Joel Peterson

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Keymobile, västra och södra Sverige
+46 76-226 57 61
joel.peterson@closer.se

Johanna Winter

Säljentreprenör

Säljuppdrag: We Are Era, södra Sverige
+46 70-162 24 04‬
johanna.winter@closer.se

Erika Smedbro

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Airtime Sales, västra Sverige
+46 73-075 47 49
erika.smedbro@closer.se

Victor Kumlin

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Acast, västra och södra Sverige
+46 70-722 01 91
victor.kumlin@closer.se

Tommy Lycén

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Strossle, västra och södra Sverige
+46 76-822 56 45
tommy.lycen@closer.se

Oscar Rengfelt

Säljentreprenör

Säljuppdrag: PlayAd, Stockholm
+46 70-864 46 18
oscar.rengfelt@closer.se

Daniel Sahlman

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Strossle, Stockholm
+46 73-544 68 11
daniel.sahlman@closer.se

Martin Hasselgren

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Dagens Industri, Göteborg
+46 70-439 80 84
martin.hasselgren@closer.se

Clara Lindén

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Keymobile, Stockholm
+46 736 73 11 56
clara.linden@closer.se

Jessica Sjöö

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Hitta.se, södra och västra Sverige
+46 739 82 71 47
Jessica.sjoo@closer.se

Caroline Nyborg

Säljentreprenör

Säljuppdrag: Flarie västra och södra Sverige
+46 702 225319
Caroline.nyborg@closer.se

Bli kung eller drottning!

Sugen på att bli en Closer?

Kolla in våra lediga tjänster här.